Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Cengiz Altın

Belediye Başkanı

Cengiz Altın, 1974 yılında Muş’un Malazgirt ilçesinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini burada tamamladı. 2008-2012 yılları arasında AK Parti yönetim kurulunda görev aldı. 18 yıldır esnaflık yapıyor. Özel bir eğitim kurumu bulunan Altın, evli ve 3 çocuk babasıdır.

“Devler gibi eserler bırakabilmek için, karıncalar gibi çalışmak gerek."

Büyük mütefekkir, mutasavvuf ve edebiyatımızın usta kalemi Üstad Necip Fazıl Kısakürek'i vefatının 37. yıl dönümünde saygı ve rahmetle anıyorum.

#NecipFazılKısakürek

#Ramazanbayramı'nın vatanımıza, milletimize tüm İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve hayırlar getirmesini Cenab-ı Hakk'tan niyaz ediyorum. Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

Belediye encümenlerimiz ile birlikte, yapımı devam eden Millet Bahçesi ve Tarihi Milli Park Sahasında incelemeler yaptık. Bu denli büyük projelerin tamamlanmasıyla birlikte, başta Malazgirt halkı olmak üzere çevre il ve ilçelerdeki +++

Daha fazla...

3 days ago

Cengiz Altın

Belediye encümenlerimiz ile birlikte, yapımı devam eden Millet Bahçesi ve Tarihi Milli Park Sahasında incelemeler yaptık. Bu denli büyük projelerin tamamlanmasıyla birlikte, başta Malazgirt halkı olmak üzere çevre il ve ilçelerdeki vatandaşlarımızın da rahat bir nefes alacakları, dinlenebilecekleri bir ortam olacağına inanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. ... Daha fazla görDaha Az Gör

Facebook'ta görüntüle

1 week ago

Cengiz Altın

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun. ... Daha fazla görDaha Az Gör

Facebook'ta görüntüle

2 weeks ago

Cengiz Altın

Temizlik İşleri Müdürlüğümüz tarafından şehrin ana arterlerindeki kaldırımlara sabit çöp kovası monte edildi.
Malazgirt'in daha temiz ve daha yaşanılabilir olması için çalışmalarımızın devam edeceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın.
... Daha fazla görDaha Az Gör

Facebook'ta görüntüle